GOLF 6 2.0 TDI DSG ME LIBER SERVISI FULL EXTR 2010

9 800 EUR

Shitet nga: Ekremi Sot 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Opcionet viti 2010 2.0 tdi dsg automatik me liber servisi km te garantume servisi i krym komplet rrypi dhembzor i ndrrum set komplet vetura eshte e ardhur nga Zvicrra regjistrimi i dyt Kosove ne gjendje perfekte ne qdo aspekt
Navigacion
Komanda ne timon
Ndrrimi shpejtesive ne timon
Bordkompjuter
Tempomat
Ulset me nxemje
Senzora parkingu para mrapa
Senzor shiut
Senzor gomav
Dritat me llup
Dritat xenon
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Larjen e dritav
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd usb
Fellne te bukura me goma shume te mira
Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt 044460171+383 44 460 171
Leaflet
Në fillim