GOLF 6 2.0 TDI

9 000 EUR

Shitet nga: Bujar 31 Korr 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
Marshi me 6 shpejtesi, Navigacion , Senzora per parkim para dhe mbrapa , senzora te shiut , bord kompjuter , Klima Tronik , Etj...
Nuk duhen investim as nje euro!
E ardhur nga Gjermania. Regjistrimi i skaduar para 1 Muaji..
Leaflet
Në fillim