Golf 7 2.0 BLUEMOTION

10 000 EUR

11 500 EUR

Shitet nga: Gazmend 30 Maj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes veturen Golf 7 e ardhur nga Gjermania .Esht ne gjendje shum te mir.Posedon
Motori 2.0 TDI BLUEMOTION
Automatik DSG
VITI 2015
Autohold
Senzora shiu
Usb,aux,Bluetooth,sd cart
Ulset me nxemje
Klimatronic
Navigacion
Tempomat
Senzor para dhe mbrapa
Kamer
Parkohet vet
Fellne
Goma te reja te dimrit
203 KM
Leaflet
Në fillim