Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR

25 500 EUR

Shitet nga: Ylli Dje 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW Golf 7 R 2.0 TSI (Benzin) Turbocharged 264 kW 360 PS Viti 2015 i regjistruar RKS me 7 Tetor .Vetura është në gjendje perfekte teknike ska nevoje per asnje cent investim, të kaluar 210xxx km me libra të servisit(servisin e madh dhe te voglin te kryer tani)

posedon:
-Klimatronik AC (funksionale) Dual Zone
-Boardcomputer
-Terheqje 4x4 4motion
-Auspuh Sport R(pop corn)
-Frenim R me diska me ftohje
-Uleset R Alcantara
-Fellne origjinale R 18”
-Pasqyre te errsuar automatike
-Keyless
-Ndezje me buton
-Auto HOLD
-Sensora parkimi para mrapa
-Kamer mrapa
-Start/Stop - Automatik
-Ambient lights
-Komanda në Timon
-DSG F1 Extra te kalterta
-Radio Touchscreen CD dhe Bluetooth
-Drita automatike LED
-Air bag
-Abs
-Esp
-Gom rezerv komplet seti me zjarr fikes
-Freni i dores elektronike
-Ulëset ISOFIX
-Hidraulik
-Timon multifunksional R-Line
-4 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike, me nxemje dhe palosje
-Mbyllje qëndrore
-4 dyer
-Ngjyrë metalike e kalter
-Liber Servisi

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje perfekte. Ndrrim i mundeshem me ndrrim tjeter cmim. Per me shume +38345844525
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione