Goma 17 profil shum i ult

Shitet nga: goma 09 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Gomat jan 4 te njojta dhe kan profilin e ult jan te reja nuk driddhin as sen me garancion
Leaflet
Në fillim