GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Shitet nga: celes gsm Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Cmimi 39 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

GSM Gate Opener RTU5024 është një paisje RL e cila programohet me anë të kartës SIM
dhe funksionon kur ju kryeni telefonatë në numrin që do të vendosni te kjo paisje
që mund të përdoret për hyrjen e autorizuar të dyerve, kontrollimin e portave,
përzgjedhjen e pajisjeve në distancë dhe sistemet e parkimit të makinave. Për më
tepër, mund të përdoret gjithashtu në vende që kërkojnë të ndizni/çaktivizoni makineritë
ose pajisjet nga distanca me një telefonatë falas nga telefoni juaj celular.

Karakteristikat:
- Shtoni ose hiqni përdoruesit me anë të komandës SMS Text.
- Koha e mbylljes/hapjes e RL-së është e programueshme.
- Mund të operohet nga kudo, pa kufij të distancës.
- Quad-band, mund të punojë në Rrjetet GSM në të gjithë botën.
- Nuk ka nevojë të siguroni një telekomandë ose çelësa për përdorues të ndryshëm.
- Telefonatat e panjohura "numrat privatë" injorohen.
- Mund të konfigurohen deri në 200 numra telefoni të autorizuar.
- Një dalje me rrymë 3A/240V AC për lidhjen e çelësit të derës ose makinerive.
- Aplikime të shumëfishta. (porta, shtylla, pengesa, dyer garazhi, grila dhe dyer ose makina hyrëse).

Specifikim:
Frekuenca GSM: Quad-band 850/900/1800/1900MHz
Dalja Gigital: Kontakt i thatë NC/NO, 3A/240V AC
Furnizimi me energji DC: 9-24V DC/2A
Mbështet kartën SIM 3G
Ndërfaqja e antenës SMA 50Ω
Diapazoni i temperaturës: -20'~+60'
Gama e lagështisë: Lagështia ralative 90%
Madhësia: 82 mm*76 mm*27 mm/3,23*2,99*1,06

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW
celes gsm
11112222221
Leaflet
Në fillim