Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR

15 EUR

Shitet nga: mini tastiere + mouse 27 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Cmimi 12 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

Përshkrim i produktit:
Tastierë 2.4G Mini me prekje, me ndriçim LED, butona kontrolli multimedial dhe butona të kontrollit të lojrave PC.
I përshtatshëm për PC, Smart TV, kuti Android TV, kuti Google TV, Xbox 360, PS3 / PS4, HTPC / IPTV, etj.
Pajisje me ndërfaqe USB.

Karakteristikë:
* 100% markë e re dhe me cilësi të lartë.
* 92 butona (74 butona standardë + 18 butona mediatikë),
* Funksionet e rregullueshme të Touchpad DPI.
Modaliteti i gjumit automatik dhe zgjimit automatik.
Dizajni ergonomik dhe i rehatshëm për duart tuaja, është i lehtë për tu mbajtur dhe vepruar.
Pas 3 minutash pa ndonjë gjendje pune në modalitetin e gjumit, shtypni çdo buton rreth 1 sekonda për t'u zgjuar.

Specifikat e produktit:
1. Madhësia: 146.8 × 97.5 × 19 mm (L × W × H)
2. Pesha: rreth 110g
3. Distanca e punës: 10m
4. Fuqia transmetuese: + 5db
5. Tensioni i punës: 3.3 V
6. Rryma e funksionimit: <50mA
7. Rryma e karikimit: <300mA
8. Rryma e gjumit: <1mA
Fuqia nga bateria litium
Version i baterisë litium 350mA, i integruar, bateri li-jon e rikarikueshme e cila mund të zgjasë.

Kërkesat e sistemit:
Windows 2000 / Windows XP / Windows 7 / Windows Vista / Windows 8 / Windows 10
Linux (i testuar Debian-3.1, Redhat-9.0 Ubuntu-8.10 Fedora-7.0)
Android 4.0 e lart

Paketa përfshirë:
1 * Tastierë me valë
1 * USB Marrës pa tel
1 * Manuali i përdorimit
Shënim: Kjo pajisje kërkon një portë USB për të funksionuar.

Udhëzimet:
Një gisht përfaqëson butonin e majtë të mausit
Dy gishta përfaqësojnë rrëshqitjen lart e poshtë, ose kthimin e faqes
Tre gishta klikojnë njëkohësisht për të përfaqësuar butonin e djathtë të miut

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA
mini tastiere + mouse
333332123
Leaflet
Në fillim