Pjes per golf 2 diesel

10 EUR

Shitet nga: Ggg Sot 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Te gjitha pjeset per golf 2 diesel, Menjaq, angllser,alternator , dyrt ansor 2copa vetum ka pasagjeri, zglloba, shiberi, tavani, brava, maska e bremdshme, korrika tgolfit 3, Flutra, amortizera, hauba,krilla, hasphu, shtopa, matse e naftit, instumetabell me ni gjek dhe dy gjeka, cilindra diska, kryt e vollanit , etje per me shum info +383 49 377 509
Leaflet
Në fillim