Shes Golf 3 (me klim) 1997

2 450 EUR

Shitet nga: Bytyqi 22 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf

Shes Golf 3 TDI (me I TE KUQE), vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Shpenzime shum te vogla 4,5 liter. KA KLIM FUNKSIONALE. Punon si eshte me se miri. Per me shum info. shkruani ne VIBER & WHATS UPP 00386 49 226 495 Cmimi 2400
Leaflet
Në fillim