Shes Golf Vll 1.6 TDI Viti 2014 me Dogan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Dje 20:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Opel Aster Viti 2010 1.7 cdti me Dogan 0 EUR
Shes Jetta 2.0 TDI Viti 2012 Me Doganë 0 EUR
Shes Touran Viti 2010 dizell 1.9 tdi 7 Ulse 0 EUR
Shes Golf Vll Viti 2015 Dizel 1.6 TDI me Dogan 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Shes Volkswagen Golf Vll 1.6 CR TDi Trendline/Navi/Aut Park/Adaptive Cruis Panoramic Viti 2014 Dizel,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne TEL 045 883 888/045235555 IPKO 048 883 888 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI... Auto sallon BONISI:
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
  Online
045 883 888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Peugeto 308 Dizell Viti 2010 1.6 HDI 0 EUR
Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan 0 EUR
Shes Audi A1 Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi 0 EUR
Shes Jetta 2.0 TDI Viti 2012 Dizel me Dogan 0 EUR
Në fillim