Shes Golf Vll Viti 2015 Dizel 1.6 TDI me Dogan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Sot 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Golf 6 viti 2010 TDI 1.6 Me dogan me Homlgim 0 EUR
Shes Opel Aster Viti 2010 1.7 cdti me Dogan 0 EUR
Volkswagen Passat TDI Viti 2015 Me Doganë 0 EUR
Shes Citroen C4 Cactus BlueHDi Viti 2015 1.6 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Shes Volkswagen Golf Vll 1.6 TDi Trendline/Navi/Aut Park/Adaptive Cruis Panoramic Viti 2015 Dizel,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne TEL 045 883 888/045235555 IPKO 048 883 888 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI... Auto sallon BONISI:
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
  Online
045 883 888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Polo 1.6 TDI Viti 2011 me Dogan 0 EUR
Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë 0 EUR
Shes Golf 6 Viti 2010 1.6 TDI me Dogan me Homlgim 0 EUR
Shes Volkswagen Jetta 1.6 TDI Viti 2012 me Dogan 0 EUR
Në fillim