Shes ose ndroj golf eos 6 2.0tdi rks 1vit

0 EUR

Shitet nga: Art 10 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Kаbriolet
Modeli
Golf
VW golf 6 EOS 2.0 TDI 2009
DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR
TE GJITHA SERVISET E KRYERA DHE RRYPI
DHEMBEZOR SAPO NDERRUAR
MANUAL 6 SHPEJTSI
Motor 2.0tdi 140ps te golf 6
195.000km te garantuara
Vetura mund te perdoret si CABRIOLET por mund te hapet vetem PANORAM
KLIMATRONIK
NAVIGACION
KOMANDA NE TIMON
SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
ULSET ELEKTRIKE + NXEMJE
2 QELSA
DRITA XENON
FELLNE 17
GOMA TE REJA VERES DHE DIMRIT
FULL OPSION
NE GJENDJE PERFEKTE
Me ndrim tjeter qmim

Benz,ml,gl,glk,g,gla,gle,gls,e class,s-kllas,glc, Coupe,BMW,x5,x5,x4x6,x3,x2,audi,Q7,Q5,Q3,a5,a6,a7,a4 Jaguar,x-type,Jeep,grand Cherokee,Range Rover,sport,discovery,freelander,vogue,Evoque,velar, Toyota Land Cruiser,suzuki vitara,grand vitara,c-cross,Touareg,tiguan,2.0,3.0,opel,volkswagen,kia,Hyundai,ix35,tucson,santafe,sorrento,pajero,mitsubishi,l200,mercedes,kia,sportage,renault,qashqai,patrol,pathfinder,x-trail,kadjar,antara,passat,golf,4,5,6,7,touran,pollo,vitara,3008,ml350cdi,63,Mazda,daihatsu,subaru,Peugeot,Citroen, Fiat,lancia,ford,kuga,seat,arona,ibiza,leon,ateca,skoda, Karoq,kodiaq,ml270,ml420,ml500,ml63,ml320cdi,swift, baleno,ignis, alto, splash,celerio,yeti,splash,jimny,captur,clio,megane,koleos
Dacia,logan,stepway,duster,s-cross,sx-4,sx4,yeti,jeti,juke,
Rav-4,Sportage,grand land,cross land,yaris,corolla,ch-r,passat,cc,cls,a7,m6,insignia,opel,astra,vectra,arteon,c, a,b,coupe,i10,i20,i30,i40,astra,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione