shitet dhe ndrrohet

2 300 EUR

Shitet nga: xxxxxxxx 09 Tet 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
shitet golfi ,1.9 dilsen 3dyresh,ngjyre metalike shum i rujtur origjinal , servisim regjistrim kruyn ,baj ndrrim me naj kerr ma vogel,corsa polo peugot ejt..
xxxxxxxx
Leaflet
Në fillim