Shitet VW Golf GT TDI 🕯🕯🕯

4 300 EUR

Shitet nga: VW Golf GT TDI Dje 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Golf 4 Sport GT TDI Diesel 150 HP ne gjendje Super. Makina ndodhet ne Tirane dhe arsya qe po e nxjerr dhe ktu ne Prishtin dua shitje sa me shpejt. Thank
VW Golf GT TDI
00355699515653
Leaflet
Në fillim