VW Golf 3 extra irujtun

1 450 EUR

Shitet nga: xxx 27 Maj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
shes. veturen golf. viti. 1996. extra irujtun. 1.4 benzin me 4 gomat ereja rexhisttim edhe 6 muaj. 5. shpejtesi. 173240 km te kaluara vetuta nuk ka korrozion. eshte ne xhenfje te shkelqyshme ne emer timin. tel 044 773330. dhe viber
Leaflet
Në fillim