VW Golf 6 GTD

8 300 EUR

Shitet nga: B.G 27 Korr 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Vw Golf 6 Gtd, Viti i prodhimit 2011, Parking senzora para dhe mbrapa,Kamer,Uleset me nxemje,Klimatronik,Shtopat mbrapa LED,170 ps. Vetura eshte pa Dogan e ardhur nga Gjermania.
Leaflet
Në fillim