VW Golf IV 1.9 (DI) 2001 -3 Qelsa

4 400 EUR

162 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Adonis 28 Korr 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 162 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2001
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf
-Çmimi I Diskutushëm.

-Shes Golf IV 1.9 TDI (DI) t'kuqe - 96 KW - (131 PS) -Viti 2001. Seria EDITION
- 6 Shpejtsi.
-Vetura i Ka 2 Parë Goma (të dimrit dhe të verës),
-Fellne
-Vetura Është Në Emrin Tim Personal Dhe Nuk Është Hipotek,,
-Ka ESP
-Ka ABS,
-Ka Tempomat,
-Pasqyret I Ka Elektronike.
-Xhamat I Ka Elektronik.
-Ka Klimë.
-Me Boardcomputer,
Leaflet
Në fillim