VW GOLF VII Dogan + Homologim

0 EUR

Shitet nga: Golf Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
*VW Golf 7 1.6 TDI BlueMotion
*I po sa ardhur nga Gjermania me doganë dhe homolgim te paguar
*Dizell,
*Viti i prodhimit 2014,
*Board-computer,
*Dy çelsa,
*Navigation
*Senzor shiu
*Auto Pilot ( vet parkues )
*Sistemi i zerimit me Bluetooth, CD, AUX , USB, SD-card
*Cruise-control (tempomat),
*Senzora parkingu (para,mrapa),
*Karrika me nxemje,
*Karrika IsoFix,
*Dritat me senzore ne kthesa
*Pasqyret elektronike,
*Pasqyret me nxemje
*Dritaret elektronike,
*Hallogenga (Automatike ne kthesa ndezën vet ne anën qe kthehesh)
*Timoni me mundësi rregullimi te lartësisë dhe thellësisë
*Pulla ne timon,
*Airbag x 6 cope,
*ESP,
*ABS,
* Autohold (Mos me shku mbrapa ne perpjetze)
*Auto Start-Stop
*214.000 km te garantura
Tel:+38349703505 Viber Whatsapp
Leaflet
Në fillim