Golf 2

1 100 EUR

Shitet nga: Jeton prizre 30 Korr 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
Shitet golf 2 1.6 turbo dizell viti i prodhimit osht 88 osht ne gjende perfekte dhe osht shum i ruajtur per me.shum.na kont. Ne nr 044-640-216
Jeton prizre
044640216
Leaflet
Në fillim