VW Golf 2 benzin -90

750 EUR

Shitet nga: lumni 10 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
shes golfin 2 1.6 benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe optike vetura eshte sportive posedon armotizerat sport alumin fellga vollan sport eshte shum I ruajtun mrena dhe jasht eshte kerr per marakli eshte I qlajmrun denim dhe hipotek nuk eshte per dokumenta garantoj arsye qe pe shes eshte se du nje kerr me te vogel
Leaflet
Në fillim