VW Golf 3 1.9 Turbo Disel Esht Shitur

1 850 EUR

Shitet nga: Golf 02 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shes WW Golf 3 1.9 Turbo Disel Shum n gjendje t mire teknike dhe i ruajtur pa asnje grith ,
Shpenzimet ika shum t vogla fabrikisht dizell gtd ,goma t mira ,fellne ekstra, shum i ruajtur dhe komod. Shitet me qmim t volitshem
049 830 611
Leaflet
Në fillim