VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

0 EUR

Shitet nga: REX Automobile 22 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
VW Golf VII 1.6TDI 81KW

I mirëmbajtur dhe servisuar prej servisit të autorizuar në Gjermani.

Viti I prodhimit: 2015
Modeli: 2015
Kilometrat: 135197
Ndërruesi: Manual /5 Shpejtësi
Me dogan dhe homologim

Extra:
Libra e servisit e kompletuar
Tempomat
Navigacion
Bluetooth
USB / CD / SD-card
Xhama Elektronikë
Klimatronik
Komand elektrike
ESP Control
ABS
Boardcomputer
Ulëset me nxemje
2 Qelësa


Oferta jonë është cilësia...
+383 44 119 538

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TAGS:MERCEDES BENZ CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X5 X6 audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 ford mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva renault laguna megane clio peugeot peugeot 206 peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA; FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA  OPEL CORSA ASTRA VECTRA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA
Bmw Kombi golf 4 Caddy mercedes BMW Mercedes golf Audi A4 Audi Bmw Fellne Golf 4 goma Mercedes Atv skuter Yamaha Kros Honda skuter Bicikleta motorr Tomos biciklet Bicikleta Goma Helmet Yamaha honda Opel Mercedes Bmw Audi Golf Rimorkio Traktor Goma rimorkio Kombaj Kos Bager man Sprinte
REX Automobile
+38344119538
Leaflet
Në fillim