VW Passat 1.6 TDI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Sallon Fitimi Dje 18:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
VW Passat 1.6 TDI🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Viti prodhimit: 2012
Ndrruesi i shpejtsive: Manual
Klimautomatic, Esp, Abs, Airbag
Auto Start-Stop
Sensor te parkingut para dhe mbrapa
Opcion ne timon
AutoHold
Drita te mjegulles
Tempomat
Navi te madh
Karrikat me nxemje
Xhama elektronike
Radio me magazin Aux, Sd Card, Bluetooth, Usb etj
Sensor te shiut
Fellne te mira
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
Me dogan Homoligim

Numri per kontakt
045704706
044695178
Auto Sallon Fitimi
045704706
Leaflet
Vw Golf 6 2.0 GTI 0 EUR
VW Passat 2.0 TDI Automatik 0 EUR
BMW X1 X Drive 20 D 0 EUR
smart 1000 cc 0 EUR
Në fillim