BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!

Shitet nga: Rent A Car BELGA Sot 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport

Tel/ viber/ whats: +38345450454
Tel: 049303591 Viber/ whats: +32486503755

Golf 6 2.0 TDi TOP CAR 10 dite per 250€!!!

#te sigurta
#me servise te rregullat
#me goma te mira
#te pasterta
#pranim & dorezim ne Aeroportin e Prishtines!

~•••SUPER OFERTE prej 15€/ 24 ore!!!!•••~

Golf 4 nese rezervohet per 2 JAVE(14 dite) e me shume.

OFERTA NUK VLEN PER MUAJT:
Janar, korrik, gusht dhe dhjetor!

#rezervo +38345450454 BELGA mos rri pa kerr
Rent A Car BELGA
045450454
Leaflet
Në fillim