Blejme vetura

Shitet nga: ''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...... 10 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
049 300 273
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Universal
Modeli
Golf
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
“Auto24” Kompania me e fuqishme ne vend per Blerjen e te gjitha llojeve te veturave me Kesh

AUTO24📞KONTAKTI 049 300 273 ose 044 865 125

Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......
049 300 273
Leaflet
Në fillim