VW Golf 4 1.6 Benzins 16V -01

1 500 EUR

Shitet nga: Burim Aliu 21 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Gumicat e par edhe te mram jan te reja para 1 muja parase me ba aksident ne garazhen White House 2 vite garancion me faktura qe i kom Armutizerat te par dhe te mramt jon te reja koshnicat e reja.

Ner 1500 Euro Mos um thirrni Flm Per Mirkuptimin
Burim Aliu
044522132
Leaflet
Në fillim