Golf 2 1.6

1 300 EUR

Shitet nga: agroni 08 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Golf 2 1.6 benzine. viti 1987
Ne gjendje te rregullt teknike.
Posedon regjistrim deri ne tetor 2016.
Goma dhe fellne R15.
Ngjyre e kombinuar ekstra. etj etj.
Leaflet
Në fillim