VW Golf 2 dizel -89

1 950 EUR

Shitet nga: Golf 2 12 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes golf 2 n gjendje te rregullt. Ekstra ka:Me Karriga t golf 5 me Nxemje ,maska dhe vollani per brenda te golf 3, branikt e gjan, dritat kristal me trafo, shtopat kristal, gipeki hapet nga brenda , fellne shum te mira etj.Servisimi: ulja e ndrruar, filteri I naftit , filteri i uljes, filteri I ajrit , gutnet e mrama te nderruara , gjamat e mram color
Leaflet
Në fillim