GOLF 5 1.9 TDI 2009 DSG I POSA ARDHUR

6 400 EUR

Shitet nga: qendrim Sot 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
SHES GOLF 5 1.9 TDI 2009 DSG I POSA ARDHUR NGA JASHT ME DOGAN DHE HOMOLOGIM NE GJENDJE PERFEKTE I PASTERT MRENA DHE JASHT POSEDON KLIMATRONIK FUNKSIONAL 2 ZONALE SENZORA PARA-MBRAPA PASQYRE LEVIZËSE LARJE TE DRITAVE HIDRAULIK CENTRALL 2 QELSA XHAMAT ME RRYM XHAMA TE ZI NGA PRODHUESI 7+1SHPEJTSI KILOMETRA TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI VETURA NUK KA NEVOJ PER INVESTIM INFO +383 044 496 845
qendrim
044496845
Leaflet
Në fillim