Golf 6 2010 1.6 dizell TDI

6 650 EUR

Shitet nga: blinor 28 Korr 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
Shitet Golf 6 dizel 1.6 TDI i ardhur nga Gjermania pa dogan viti i prodhimit 03.2010 ngjyra e kalter e qelet punon ne gjendje te mrekullueshme asnjeher i regjistruar ne kosov kerii osht ne gjendje te mir si nga ana e jashtme dhe e brendshme me pak fjal osht ni kerr per qefi t shiptarve i ardhur ne kosov 27 korrik 2018
Leaflet
Në fillim