Golf 4 per marakli

Shitet nga: Golf 12 Gush 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2002
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf
Shitet golfi jo urgjent osht nga me te miret si ne pamje dhe ne motorr ska as ni defekt as ni vrejtje esht familjar dhe per te ri
Siq shihet ne foto kshtu dhe live
Ka dy te kuqe dhe ka qip tuning plus korpa llamella e re e ndrruar qe dy jav me servis me tgjitha bleres serioz dhe si thash se kam urgjent flm per mirkuptim
Leaflet
Në fillim