GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI I PO SA ARDHUR ME DOGAN

6 300 EUR

Shitet nga: BETIMI Sot 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
SHES VETUREN GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI I PO SA ARDHUR ME DOGAN OSE NDRROJM VETURA OSHT SHUM E RUJT SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT PER MASHUM NA KONTAKTONI NR 044878355 📞049878355
Leaflet
Në fillim