shitet Vetura

1 000 EUR

Shitet nga: Dani 09 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Shitet vetura me qmim shum te volitshem .Nje Vit Rexhistrim,ne gjendje te rregullt teknike.Ndrrim nuk baj dhe Qimi eshte Fiks.
Leaflet
Në fillim