VW Jetta 2.5L inline 5 cilinder 2011

0 EUR

Shitet nga: Avdullah Sot 02:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Qmimi me marreveshje
2011 VW Jetta 2.5L inline 5 cilinder Benzin Automatik
Posedon:
AC klima
Tempomat
Karrika me nxemje
Karrika te lekures
TV, AUX, Bluetooth
Panoram
Dritare elektrike
Pasqyre elektrike, me nxemje dhe me sinjalizues
Kamer mbrapa
192mij KM te garantuara
Regjistrim deri ne fund te vitit
Leaflet
Në fillim