VW Beetle

3 600 EUR

133 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Valmir 30 Korr 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2000
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
New Beetle
Shitet Buba 1.9 TDI
Rexhistrim deri ne mujin e 5 2019
Viti prodhimit 2000
Posedon
Karrika me nxemje
Klim
Radio cd mp 3
Fellne 16
Goma te reja 4 copa
Ne gjendje super te mir teknike dhe optike
E sapo servisuar komplet Rrypi Rebrasni, Ule filetra komplet
Perkthimi behet menjeher
Bejm ndrrim
Nr per kontakt 044 615 925. 045 405 678
Leaflet
Në fillim