✅Kompnia vetem per Blerje veturash Ne KOSOVE VW

8 888 888 EUR

Shitet nga: Kotnakto O49-300-273 ose O44-865-125 Sot 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kotnakto O49-300-273 ose O44-865-125
049300273
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr...... “Auto24” Kompania me e fuqishme ne vend per Blerjen e te gjitha llojeve te veturave me Kesh AUTO24??KONTAKTI 049 300 273 ose 044 865 125 Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015 Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6 Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7 Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,
Kotnakto O49-300-273 ose O44-865-125
049300273
Leaflet
Në fillim