Shitet dhe ndrrohet

1 500 EUR

Shitet nga: Djevat 01 Nën 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Burim
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shes passat 1.8benzin ne gjenje shum te mir ssmo i ardhur nga zvicrra sod ipet edhe me pun ndertimi
Leaflet
Në fillim