VW Passat -04 1.9 tdi

5 300 EUR

Shitet nga: Gezim 09 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
Passat
shes passat 1.9 tdi dhjetor 03 me tabela rks edhe 6 muaj regjistrim
vetura posedon:

-mbyllje qendrore me teledirigjim
-klimatronik
-bordkompjuter
-tempomat
-ESP,ABS, airbag
-xhamat te gjitha elektronik
-pasqyret elektronike me senzor
-senzor shiu
-mbeshtetese dore para dhe mbrapa
-ulset me nxemje
-fellne me goma te reja
-radio CD
-drita te mjegulles
-servisi i kryer para 5 muajsh-regjistrim edhe 6 muaj
-i ruajtshem si mrena dhe jasht, per dokumente ju garantoj e gjithashtu ja vlen me theksu se vetura nuk eshte ne hipoteke
Leaflet
Në fillim