BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE🚖

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Prishtina Blejm Vetura 📞049 351 525 Sot 20:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Auto Prishtina Blejm Vetura 📞049 351 525
  Online
049351525
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE🚖€
"AUTO PRISHTINA" BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE NUK I PERDORNI RKS PA DOGAN TIMON ANGLEZ DEFEKT DHE AKSIDENT
📸DERGONI viber\Whatsapp +383 49 351 525

Gjindemi te tere Kosoven transporti dhe vlersimi Gratis🧐
................................................................................................................................................................................................................................................
LLOJET E VETURAVE :
(VW VOLSWAGEN-
GOLF 2,3,4,5,6
AUDI A3 1997-2005
AUDI A4 1995-2008
AUDI A6 1999-2005
VW BORA
PASSAT 4,5,5,5, 3C
SKODA
FIAT PUNTO 2000-2010
OPEL CORSA 1993-2010
OPEL ASTRA 1998-2010
MERCEDES 190,200,250 C200 C220 E220 ETJ ETJ
CITROEN 2000-2010
BMW 1996-2005
RENAULT LAGUNA 2000-2006
FORD KA 1998-2007
RENAULT SCENIC 2000-2005
FORD FIESTA (1998-2005)
RENAULT CLIO 1998-2010
FORD FOCUS 2000-2007
ETJ ETJ.....
Auto Prishtina Blejm Vetura 📞049 351 525
  Online
049351525
Leaflet
Në fillim