Kerkoi Vento ose pasat 3 dizell 1.9

700 EUR

Shitet nga: Pasat 2, ose 3 kerkoi me ble 13 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Kerkoi me ble venta dizell ose pasat 2 ose pasat 3 dizell . Me ks. Vetura duhet te jet origjinal dizell. . 1.9 te jet pa korizion ne shasi dhe ne pod. Mundesisht me klim. Te jet origjinal ne numra te shasis.jo hipotek. Jo kerr nga stershitsat.te ket qmim te volitshem inf.tjera ne tel. Ose viber.ose watsap 044129189. Ose 048.129.189
Pasat 2, ose 3 kerkoi me ble
044129189
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione