Passat b7 2.0 TDI 2014

8 300 EUR

306 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Lum 04 Dhj 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 306 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2014
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Passat / VW Volkswagen
Modeli
Passat
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, nuk ka nevoj per asnje investim dhe poashtu e ka rrypin e motorrit te sapo nderruar dhe posedon shume opsione: Tempomat,Navigation, Karriget me nxemje etj etj etj.Per me shume ne numrin kontaktues
Leaflet
Në fillim