Vw Passat 2.0 TDI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Sallon Fitimi Dje 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Vw Passat 2.0 TDI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Viti prodhimit: 2012
Ndrruesi i shpejtsive: Manual
Klim, Esp, Abs, Airbag
Drita te mjegulles
Sensor te parkingut para mrapa
Opcion ne timon
Tempomat
Nxemje ne karrika
Xhama elektronike
Radio me magazin, Sd Card, Bluetooth, Usb etj
Sensor te shiut
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
I sapo ardhur nga Zvicrra
Me Dogan Homoligim

Numri per kontakt
045704706
044695178
Auto Sallon Fitimi
045704706
Leaflet
Shes Shtopat dhe dritat e para Radion per Golf 7 320 EUR
Audi A4 2.0 TDI 0 EUR
Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik 0 EUR
BMW 116 D Manual 0 EUR
Në fillim