Passati -04

5 500 EUR

Shitet nga: Passat 11 Tet 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Passati permban kto;
-Gjamat elektronik
-Gomat e reja me fellne + gomat e dimrit
-TDI *DI* te kuqe
-4 motion
-Navigacion dhe 6cd ne kepek
-Karrigat me nxemje
-6 shpejtsi+R
-Muni me kqyr gjindemi ne Lipjan.
. MUNDSI NDRRIMI
Leaflet
Në fillim