Pasat. B7 2.0 TDI—blumotion

0 EUR

Shitet nga: buci 21 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
shitet medogan dhe homologim posedon klim karrikat me nxemje senzor pakingut full opsion siq
shihet ne foto per meshum kontakt

049537201
Leaflet
Në fillim