Shes VW Passat 2 RKS 049424243

0 EUR

Shitet nga: Endrit 31 Jan 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shitet VW PASSAT 2 1.9 TDI
☎️049424243
Vib +38349424243

Vetura posedon
Rks 10 Muj
VP 92
Matorr 1.9 Tdi
Matorr klasit par
Servisin e kryer
Filterin e naftes
Filterin e ules
Filterin e ajrit
Vajn
Gurtent
Hidraulik
Goma te reja Dimrit
Nxemje te re
Centrall
Bateri Te re
Muzik Te Mir
Karaseri dhe interier te mirmbajtum
Pronari 2 Kosov
Perkthimi pa problem
Etj etj
Bajm Edhe Ndrrim
Ju mir presum
Leaflet
Në fillim