Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Shitet nga: celes sonoff 03 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Sonoff Basic

Cmimi 15 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

Karakteristikat:
•Kthen çdo paisje të vjetër elektronike në një paisje inteligjente
•Lidhet me WiFi
•Kontrollon në distancë paisjet e lidhura
•Kontrollon nëse paisja është e ndezur/fikur nëpërmjet aplikacionit "eWelink" në kohë reale
•Ofron planifikimin/llogaritjen/vendosjen e kohës për ndezjen/fikjen e paisjeve
•Vendosja e skenës për të ndezur/fikur një grup paisjesh në të njëjtën llogari
•Komandim nëpërmjet të zërit me Amazon Alexa ose Google Assistant

Thjeshtë për t’u përdorur, ndiqni këto hapa për ta konfiguruar:
•Shkarkoni aplikacionin "eWelink" në iPhone App Store ose në android Play Store
•Krijoni një llogari në aplikacionin eWelink
•Lidhni fijet + dhe - të cdo paisje elektronike me korent në paisjen Sonoff Basic dhe mbani shtypur butonin e "Sonoff Basic" derisa drita jeshile të ndizet
•Mbajeni shtypur butonin për 7 sekonda derisa drita të pulsojë, tani paisja është gati të lidhet me WiFi-n
•Klikoni butonin shto(+) në aplikacionin eWelink për të shtuar paisjen që doni të kontrolloni nga aplikacioni
•Më pas klikoni në opsionin lidhu me WiFi-n dhe vendosni passwordin e WiFi-t
•Vendosini një emër paisjes tuaj në aplikacion
•Kur drita të ndizet atëherë paisja është online dhe tashmë mund ta komandoni

Specifikimet:
•Emri i paisjes: SONOFF BASIC
•Numri i modelit: TSR588
•Emri i produktit: ITEAD SONOFF Basic Wifi Switch
•Funksioni i WiFi-t: IEEE 802.11b/g/n vetëm 2.4GHz
•Pajtueshmëria e OS: Për IOS/Android
•Aplikacionet mbështetëse: Komandim me anë të zërit nëpërmjet Alexa/Google Assistant
•Rryma e nevojitur: 90-250V
•Rryma maksiale në Amper: 10A

Paketimi Përfshin:
•Sonoff Basic Switch *1
•Kacavidë pllakë të vogël *1
•Vida *4
•Udhëzues Përdoruesi *1

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ
ULYSE 500 ABARTH BRAVO
celes sonoff
555444111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione