Pasat B7 model 2012. 10.2011. Registrim 23.01.2022

11 300 EUR

Shitet nga: milos mitrovic 22 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Unë garantoj ligjshmërinë dhe origjinën e automjetit
- Mundësia e çdo kontrolli të automjetit nga konsumatori
- Makina është për çdo REKOMANDIM
- Gjendja e patëmetë e automjetit
- Makina nuk është kurrë e zhytur ose e pikturuar ... çdo vidë është në vend dhe origjinale
- Katalizatori dhe filtri Dpf janë në automjet dhe janë duke punuar
- SHARIMI ISSHT I BARDH !!!!!!!!!!!
- Modej 2012. Dhe prodhuar më 11.2011.
- Motori më i mirë 2.0 Tdi me 6 shpejtësi me konsum shumë të ulët të karburantit 6-7 L
- E përsosur .. trap .... motor .... kutia e shpejtësisë..Rrotull
- Funksionon si mekanizëm sahati ... gjithçka po funksionon dhe është korrekte
- SH NOTNIM AUTOMJETI KA KILOMETRIN E DREJT ....
- Brendshme jashtëzakonisht të ruajtura SI T NEW RI
- Makinë shumë e ruajtur dhe cilësore
-
- Mirëmbahet gjithçka në shërbim ka një libër shërbimi.
- Libri i Shërbimit dhe mundësia e çdo kontrolli
- Vende lëkure
- Kondicionimi automatik dixhital i ajrit
- MULTIMEDIA
- Asistenca e mbajtësit të kodrës në lëvizjen e përpjetë
- Dritat e ditës
- 12 x Qese ajri
- 4 x el Ngritësit e dritareve
- Mbështetja e duarve

- Sistemi Isofix për sediljet për fëmijë
- Timon i rregullueshëm në thellësi dhe lartësi
- Dritat e mjegullës
- Timon shumëfunksional lëkure
- Sensorë shiu dhe drite
- Kompjuter bordi

- Pasqyra FOLDING EL me ngrohje
- ESP
- ABS
- Fabrika CD muzikë MP3
- Bllokimi i largët i fabrikës
Dhe shumë më tepër pajisje.
- 4 x Goma të shkëlqyera dimri + 4 verë
- 2 x Kodi kryesor
- Importuar nga Zvicra
- Gjendja e papërlyer
- PA ASNJ DE defekt dhe investim
- Makinë e ruajtur bukur ....
Rrotat janë ndërruar. Tani ai i ka këto si në foto. Regjistruar deri më 23. 01. 2022
Viber +38349320329
milos mitrovic
049320329
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione