Shitet Pasat 3C 2.0 Me 1Bregasni

Shitet nga: Alban Sot 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 221 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shes Pasat 3C 2.0 Me 1Bregasni Gjendje Shum Te Mir Teknoke Dhe Optike posedo Servisin e Kryn Abbs,Airbag Klimatic Funksjonale,6Shpejtsi Pulla Vollan,Tempomat Fellne 16",Esp Regjistrim 8Muj Perkthimi Pa Problem Hipotek Nuk Asht Denime Nuk Ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim