Shitet Passat 3c 2007

Shitet nga: Passat 03 Gush 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet Passat 3c Sedan

Vetura posedon:
Viti 2007
Klimatronik 2 zonale
Karrika me nxemje para dhe mbrapa
Karrika te lekures
Mbeshtetese te dores me hapje
Manuall 6shpejtsi
Timonin multifunksional
Pasqyret color xhamat color
Xhamat me hapje automatike
Senzor te shiut
Llajsne cromi
Dritat automatike xenon bi xenon
Gumat e reja
1 pronar i vozitur ne kosov
I servisuar komplet
I garazhuar
Vlen te ceket 2.0 TDI 140 ps me 1 rebrasni
Leaflet
Në fillim