Shitet vetura Passat viti 1994

2 600 EUR

Shitet nga: Fatmir 09 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shitet vetura
Motorri: 1.9 dizell
Vetura eshte ne gjendje perfekte si dhe ka te gjitha serviset e kryera me kohe dhe posedon regjistrim 5 muaj
Ka dokumentacion te rregullt
Leaflet
Në fillim